Minden évben eljön a búcsúzás ideje – lezárul egy tanév, a nyolcadikosaink is elballagnak – amit mindig szeretnénk méltó módon megünnepelni. Megható pillanatokkal teli ez a csodás nap, amikor végzős diákjaink minden osztályba ellátogatnak és kapnak valamilyen útravalót a kisebbektől, pont úgy, amikor még kicsi elsősként betoppantak a Gyermekek Háza kapuján és felavattuk őket.
Az évzáró ünnepélyen a másodikosok egy kedves dallal készültek, a negyedikesek egy rövid műsorral leptek meg bennünket, felelevenítve az év fontosabb pillanatait, a hatodikosok újjávarázsolták Bogyó és Babóca történetét sok humorral fűszerezve. Végül pedig a nyolcadikosok pörgős, izgalmas búcsútáncát élvezhettük.
Hagyományainkhoz híven végül Marietta lezárta a tanévet.
Kezdődhet a Vakáció!!! Szép nyarat mindenkinek!
Az évzárón készült fényképeket ezen a linken tekinthetik meg.