Szeresd a Földet! országos projektverseny



A Szeresd a Földet! országos projektverseny tavaszi fordulóján 4 csapatunk indult. Nagyon szoros lett a végeredmény, szép eredményeket értek el a csapatok. Külön öröm, hogy újra sikerült a gimiseket is bevonni a versenybe.

6. osztályCsók Bence, Bagyura Tamás2. helyezett
7. osztályTakács-Lissai Luca, Bagyura Tímea, Bagyura Viktória4. helyezett
10. osztályGergely Laura, Koch Patrícia, Lakits Benedek2. helyezett
10. osztályKis Mátyás, Tragor Júlia, Vincze Borbála7. helyezett