A Szeresd a Földet! országos projektverseny tavaszi fordulóján 4 csapatunk indult. Nagyon szoros lett a végeredmény, szép eredményeket értek el a csapatok. Külön öröm, hogy újra sikerült a gimiseket is bevonni a versenybe.
| 6. osztály | Csók Bence, Bagyura Tamás | 2. helyezett |
| 7. osztály | Takács-Lissai Luca, Bagyura Tímea, Bagyura Viktória | 4. helyezett |
| 10. osztály | Gergely Laura, Koch Patrícia, Lakits Benedek | 2. helyezett |
| 10. osztály | Kis Mátyás, Tragor Júlia, Vincze Borbála | 7. helyezett |

